dynamic | Kontakt
237
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-237,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-13.8,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Kontakt

Dynamic Technology Sp. z o.o.

Polska, 32-500 Chrzanów,

Fabryczna 12

T/F +48 32 6110938

NIP 6342818043

REGON 243255967

KRS 0000466215

Konto PLN 62 8448 0004 0037 5964 2000 0002 BSP
Konto PLN 42 1020 2498 0000 8702 0514 3138 PKO BP
Konto EUR 73 1020 2313 0000 3902 0557 2047 PKO BP

think@dynamic.pl

Zarząd

Prezes – Krzysztof Szymanowski

ceo@dynamic.pl

+48 32 6110938

marketing, kontrakty

Dyrektor Finansowy – Mirosław Wilczyński

miroslaw.wilczynski@dynamic.pl

+48 605 948 146

finanse, inwestorzy

Kierownik Biura Zarządu – Anna Szymanowska

anna.szymanowska@dynamic.pl

+48 668 258 014

finanse, księgowość

Pełnomocnik Zarządu ds. Prawnych – Wojciech Papis

wojciech.papis@dynamic.pl

+48 512 576 737

prawo, windykacja

Produkcja

Dyrektor Produkcji – Jarosław Rataj

jaroslaw.rataj@dynamic.pl

+48 502 190 481

zakupy surowców, produkcja

Dyrektor Logistyki – Magdalena Wolicka

magdalena.wolicka@dynamic.pl

+48 32 6110938

logistyka, dokumentacja

Główny Technolog – Wojciech Pudełko

wojciech.pudelko@dynamic.pl

+48 512 731 532

jakość, technologia, produkcja

Kierownik Magazynu – Krzysztof Sikora

krzysztof.sikora@dynamic.pl

+48 698 623 397

magazyn, dostawy

Handel

Dyrektor Handlowy – Dariusz Zawrzykraj

dariusz.zawrzykraj@dynamic.pl

+48 502 358 888

hurt, dystrybucja

Dyrektor Handlowy (budowlanka) – Janusz Andrzejowski

janusz.andrzejowski@dynamic.pl

+48 519 057 177

IMPORT/EXPORT Manager – Jacek Mróz

jacek.mroz@dynamic.pl

+48 790 670 127

import,export

Szef Działu Obsługi Klienta – Tomasz Kołodziejczyk

tomasz.kolodziejczyk@dynamic.pl

+48 607 053 877

zamówienia, reklamacje

Szef Regionu Mazowsze – Dariusz Iskra

dariusz.iskra@dynamic.pl

+48 602 232 162

dystrybucja

Szef Regionu Śląsk – Jacek Sus

jacek.sus@dynamic.pl

+48 518 451 690

dystrybucja

Szef Regionu Dolny Śląsk – Tomasz Biesak

tomasz.biesak@dynamic.pl

+48 697 707 294

dystrybucja

Szef Regionu Małopolska / Podkarpacie – Przemysław Andrzejowski

przemyslaw.andrzejowski@dynamic.pl

+48 512 731 675

dystrybucja

Szef Regionu Wielkopolska – Adrian Wojciechowski

adrian.wojciechowski@dynamic.pl

+48 512 731 578

dystrybucja

Szef Regionu Kaszuby / Kujawy – Piotr Banaszak

piotr.banaszak@dynamic.pl

+48 601 680 909

dystrybucja

Szef Sprzedaży Internetowej

Aleksandra Szymanowska

ola@dynamic.pl

+48 512 813 658

sklep firmowy on-line, portale aukcyjne

Sales Manager UK – Damian Haśnik

damian.hasnik@dynamic.pl

+44 7877 095 523

dystrybucja

Marketing/IT

Koordynator dz. Marketingu – Robert Koralewski

robert.koralewski@dynamic.pl

+48 601 660 669

marketing, poligrafia,

Główny Informatyk – Jakub Podsiadło

admin@dynamic.pl

+48 508 052 398

informatyka

IT & Marketing Manager – Iwo Piętak

ivo@dynamic.pl

+48 509 317 827

www, social media, marketing

IT Manager – Bartosz Szymanowski

bartek@dynamic.pl

+48 502 368 888

informatyka