dynamic | Produkcja na zlecenie
513
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-513,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-15.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Produkcja na zlecenie

pod Twoją marką

Marki własne

Wytwarzając produkty najwyższej jakości, jaka jest obecnie możliwa na rynku, często spotykamy się z zapytaniem o produkcję środków chemicznych pod “marką własną” naszych klientów. Dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i oferujemy takie rozwiązanie, mając do dyspozycji różne wzory butelek o pojemności 250ml, 330 ml, 500 ml, 1l oraz kanistrów 5l oraz 10l wraz z szeroką gamą nakrętek, korków, i trigerów stanowiących zamknięcie do ww. Opakowań.

Dodatkowo oferujemy możliwość zaprojektowania i wydrukowania dla Państwa etykiet i opakowań zbiorczych, zapewniając tym samym kompleksową obsługę od receptury, poprzez aplikację nano komponentów, a skończywszy na opakowaniu i etykiecie.

Opracowywanie technologii chemicznych

Nasi technolodzy i wspierający nas naukowcy z instytutów badawczych oraz uniwersytetów tworzą świetny zespół fachowców, który od lat wspiera naszą firmę w budowie nowych produktów chemicznych i ich receptur. Od wielu lat zajmujemy się także aplikacją nano-komponentów do różnego rodzaju materiałów i produktów finalnych. Dlatego jesteśmy gotowi podjąć się stworzenia gamy produktów wraz z technologią ich wytwarzania od surowców po opakowanie wraz z testami w niezależnych laboratoriach i naszym własnym. Dla firm chcących rozwijać się w zakresie nano-technologii umożliwiamy uzyskanie znaku towarowego „nano-technology-inside” jako marketingowego wyróżnika na rynku.

100000

Gdyby ustawić obok siebie wszystkie nasze produkty wytworzone w ciągu miesiąca okrążyłyby równik dwukrotnie

1500

To liczba dziennych transakcji przez nasz sklep internetowy

20000

Tylu klientów pokochało nasze produkty od pierwszego użycia.