dynamic | Kontakt
237
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-237,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-15.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Kontakt

Dynamic Technology Sp. z o.o.

Polska, 32-500 Chrzanów,

Fabryczna 12

T/F +48 32 6110938

NIP 6342818043

REGON 243255967

KRS 0000466215

BS Pszczyna: 62 8448 0004 0037 5964 2000 0002

think@dynamic.pl

Zarząd

Prezes – Krzysztof Szymanowski

ceo@dynamic.pl

+48 32 6110938

marketing, kontrakty

Kierownik Biura Zarządu – Anna Szymanowska

anna.szymanowska@dynamic.pl

+48 668 258 014

finanse, księgowość

Dyrektor Finansowy – Jacek Smutkiewicz

jacek.smutkiewicz@dynamic.pl

+48 601 413 045

relacje inwestorskie, projekty EU i dotacje

Pełnomocnik Zarządu ds. Prawnych – Wojciech Papis

wojciech.papis@dynamic.pl

+48 512 576 737

prawo, windykacja

Pełnomocnik Zarządu – Janusz Andrzejowski

janusz.andrzejowski@dynamic.pl

+48 519 057 177

Produkcja

Dyrektor Generalny – Jarosław Rataj

jaroslaw.rataj@dynamic.pl

+48 502 190 481

zakupy surowców, produkcja

Dyrektor Logistyki – Magdalena Wolicka

magdalena.wolicka@dynamic.pl

+48 32 6110938

logistyka, dokumentacja

Główny Technolog – Wojciech Pudełko

wojciech.pudelko@dynamic.pl

+48 512 731 532

jakość, technologia, produkcja

Automatyk – Mirosław Wilk

miroslaw.wilk@dynamic.pl

 

serwis i optymalizacja linii produkcyjnej

Kierownik Magazynu – Krzysztof Sikora

krzysztof.sikora@dynamic.pl

+48 698 623 397

magazyn, dostawy

Handel

Dyrektor Handlowy – Dariusz Zawrzykraj

dariusz.zawrzykraj@dynamic.pl

+48 502 358 888

hurt, dystrybucja chemia gospodarcza

Szef Działu Obsługi Klienta – Adrianna Czopik

adrianna.czopik@dynamic.pl

+48 512 731 672

zamówienia, reklamacje

Przedstawiciel Handlowy Śląsk / Małopolska – Jacek Sus

jacek.sus@dynamic.pl

+48 518 451 690

dystrybucja

Przedstawiciel Handlowy Małopolska / Podkarpacie – Przemysław Andrzejowski

przemyslaw.andrzejowski@dynamic.pl

+48 512 731 675

dystrybucja

Przedstawiciel Handlowy Mazowsze / Lubelskie / Podlasie – Jarosław Piskorz

jaroslaw.piskorz@dynamic.pl

+48 512 215 235

dystrybucja

Przedstawiciel Handlowy Dolny Śląsk – Paweł Kuliński

pawel.kulinski@dynamic.pl

+48 509 454 842

dystrybucja

Sales Manager United Kingdom – Damian Haśnik

damian.hasnik@dynamic.pl

+44 7877 095 523

dystrybucja

Sales Manager Germany, Austria, Switzerland – Robert Krawiec

robert.krawiec@dynamic.pl

+43 676 465 2508

dystrybucja

Sales Manager Central & Eastern Europe – Zdzisław Kołos

zdzislaw.kolos@dynamic.pl

+48 604 849 642

dystrybucja

Marketing/IT

Główny Informatyk – Jakub Podsiadło

admin@dynamic.pl

+48 508 052 398

informatyka

IT Manager – Bartosz Szymanowski

bartek@dynamic.pl

+48 668 009 894

informatyka

IT Manager – Mikołaj Jarząbkiewicz

mikolaj@dynamic.pl

+48 784 992 689

informatyka