dynamic | Kontakt
237
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-237,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-15.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Kontakt

Dynamic Technology Sp. z o.o.

Polska, 32-500 Chrzanów,

Fabryczna 12

T/F +48 32 6110938

NIP 6342818043

REGON 243255967

KRS 0000466215

BS Pszczyna: 62 8448 0004 0037 5964 2000 0002

ZAMÓWIENIA: handel@dynamic.pl

Zarząd

Prezes – Krzysztof Szymanowski

ceo@dynamic.pl

+48 32 6110938

strategia, marketing

Dyrektor Finansowy – Marcin Toporowski

marcin.toporowski@dynamic.pl

 

finanse, surowce strategiczne

Szef Biura Zarządu – Anna Szymanowska

anna.szymanowska@dynamic.pl

+48 668 258 014

finanse, księgowość

Pełnomocnik ds. Rozwoju – Ryszard Jurczewski

ryszard.jurczewski@dynamic.pl

 

PR, promocja

Pełnomocnik ds. Prawnych – Wojciech Papis

wojciech.papis@dynamic.pl

+48 512 576 737

prawo, windykacja

Produkcja

Główny Technolog – Wojciech Pudełko

wojciech.pudelko@dynamic.pl

+48 512 731 532

technologia, produkcja, jakość

Główny Automatyk – Mirosław Wilk

miroslaw.wilk@dynamic.pl

 

serwis linii produkcyjnych

Kierownik Magazynu – Krzysztof Sikora

krzysztof.sikora@dynamic.pl

+48 698 623 397

magazyn, dostawy

Handel

Dyrektor Handlowy – Dariusz Zawrzykraj

dariusz.zawrzykraj@dynamic.pl

+48 502 358 888

sieci handlowe, dystrybucja

Dyrektor Export / Import – Jacek Słota

jacek.slota@dynamic.pl

 

export, import

Szef ds. Kluczowych Klientów (KAM) – Jacek Smutkiewicz

jacek.smutkiewicz@dynamic.pl

+48 601 413 045

relacje z sieciami handlowymi

Szef Działu Obsługi Klienta – Adrianna Czopik

adrianna.czopik@dynamic.pl

+48 500 625 726

zamówienia, reklamacje

Koordynator Sprzedaży – Daniel Dragan

daniel.dragan@dynamic.pl

+48 502 368 888

dystrybucja

Marketing/IT

IT / Marketing Manager – Bartosz Szymanowski

bartek@dynamic.pl

+48 668 009 894

informatyka, social-media