Sukces reklamy nanomax!

Sukces reklamy nanomax!

Nasz najnowszy spot spotkał się z dużym zainteresowaniem w internecie o czym świadczy ponad 8 tyś wyświetleń filmu w ciągu niecałych 24 godzin!

 

Poniżej przedstawiamy cytat ze strony gazeta.pl  która opisuje naszą reklamę :

Zwykle reklamy nas tylko irytują. Jednak kreatywnym twórcom tego spotu, udało się rozbawić i zainteresować produktem wielu widzów.

Żyjemy w świecie pełnym reklam. Lokowania produktów od dawna są obecne nawet w naszych ulubionych serialach. Spoty przerywają nam oglądanie filmów, a ogromne billboardy spotykamy na rogu niemal każdej ulicy. Trudno się dziwić, że nadmiar reklam sprawił, że nie kojarzą nam się dobrze i zwykle tylko nas denerwują.

Jednak nawet pośród tendencyjnych spotów i nudnych plakatów znajdą się perełki. Jest nią np. reklama nanomax – środka do czyszczenia kominków, która od razu przypadła do gustu widzom.

W nagraniu występuje mężczyzna, który siedzi przed kominkiem i zastanawia się, jak uniknąć jego kłopotliwego czyszczenia. Właśnie w tym momencie pada żart i trafione nawiązanie do popularnego w internecie od lat mema.

Jeżeli w kominku nigdy nie zgaśnie, nie będę musiał go czyścić – Paulo Coelho – stwierdza zadowolony z siebie mężczyzna.

Jednak o wiele rozsądniejsze rozwiązanie problemu podsuwa mężczyźnie on sam… z przyszłości. Przynosi sobie środek i informuje swoją starą wersję, że nanomax jest hitem docenionym zdecydowanie zbyt późno. Pod reklamą posypały się pozytywne komentarze zadowolonych widzów, którzy chwalą zarówno spot, jak i sam produkt.

Fajna,  kreatywna reklama i do tego zabawna
Epickie
Super reklama

A wam jak sie podoba?”

źródło : http://buzz.gazeta.pl/buzz/7,156947,23416552,polska-reklama-rozbawila-widzow-chca-ja-ogladac-i-zywo-komentuja.html

film :    https://www.youtube.com/watch?v=JT_rqOn91r0&t=3s

Bardzo dziękujemy wszystkim widzom, stronie gazeta.pl za tak serdecznego newsa oraz obiecujemy więcej!